MGM Realitné Centrum

MGM na Slovensku

Spoločnosť MGM & partners je v realitnom svete na Slovensku od roku 1997 úspešnou a dlhodobo uznávanou značkou. Spolupracovať s realitnou kanceláriou MGM Vám ponúka možnosť využívať výhody vysoko rešpektovanej  a úspešnej realitnej kancelárie, ktorá spadá pod realitnú skupinu MGM Group.

MGM Realitné centrum

Sila značky MGM

Našim cieľom je aby značka MGM bola prvou, na ktorú si zákazník spomenie v prípade, že chce kupovať, predávať, alebo prenajímať nehnuteľnosti. Marketingový team MGM sa nepretržite sústreďuje na zvyšovanie povedomia klientov o značke MGM a na vytváranie silného zázemia pre našich klientov, čoho dôkazom sú aj tieto vzdelávacie projekty pre širokú verejnosť – projekt REALITY BLIŽŠIE K VÁM a pre študentov – projekt  REALITNÝ VODIČÁK.

MGM v NARKS- Garancia kvality služieb

Spoločnosť MGM & partners s.r.o.  patrí do skupiny MGM GROUP , ktorá je riadnym členom NARKS- Národnej Asociácie Realitných Kancelárií Slovenka.

Asociácia Realitný kancelárií NARKS.

Nielen to, ale aj zodpovedný prístup profesionálnych maklérov a dlhoročné skúsenosti zaručujú vysokú kvalitu našich služieb a je to zárukou, že o predaj/ prenájom nehnuteľností je postarané čo najefektívnejšie  s maximálnou zodpovednosťou.